Цикл ТУ-11 «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПУСКУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ЛІКАРСЬКОЇ РОСЛИННОЇ СИРОВИНИ»

Тривалість циклу: 72 години (2 тижні)

Мета циклу. Підвищення професійного рівня знань та удосконалення умінь фахівців фармації з питань організації відпуску та контролю якості лікарських засобів і лікарської рослинної сировини.

Цикл призначений для завідувачів аптечних закладів, аптечних баз (складів), підрозділів та їх заступників, провізорів, фармацевтів аптек, аптечних складів (баз).

Про цикл. Програма циклу тематичного удосконалення ТУ-11 «Актуальні питання організації відпуску та контролю якості лікарських засобів і лікарської рослинної сировини» розглядає широке коло питань з основ організації охорони здоров’я в Україні, управління фармацевтичними підприємствами, організаційних та економічних аспектів діяльності фармацевтичних підприємств, стратегії захисту фармацевтичного ринку від фальсифікованих лікарських засобів, управління та забезпечення якості лікарських засобів, стандартизації та сертифікації лікарських засобів, загальних вимог до контролю якості фармацевтичної продукції під час виробництва, зберігання та реалізації, особливостей контролю якості гомеопатичних лікарських засобів, застосуванні лікарських рослин у медичній практиці, загальних вимог до контролю якості лікарської рослинної сировини та лікарських фітозасобів, особливостей застосування дієтичних добавок, спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів рослинного походження.

Програма циклу (ключові теми):

Основи організації охорони здоров’я

Управління та забезпечення якості лікарських засобів

Загальні вимоги до контролю якості фармацевтичної продукції під час виробництва, зберігання та реалізації

Застосування лікарських рослин у медичній практиці

Загальні вимоги до контролю якості лікарської рослинної сировини та лікарських фітозасобів

Особливості застосування дієтичних добавок, спеціальних харчових продуктів та косметичних засобів рослинного походження

Вид підсумкового контролю – Іспит (тестування в обсязі 20 запитань; успішне складання – не менше 60% правильних відповідей).