Питання, які часто задають

При вході в обліковий запис ви використовуєте псевдонім. Це те ім'я, яке ви бачите на сайті. Це ім'я може відрізнятися від вашого логіна облікового запису. Увійдіть в свій профіль, під Вашою фотографією натисніть на кнопку Налаштування профілю. Внесіть свої дані і натисніть на кнопку зберегти.
Ви можете змінити свій пароль на сторінці Налаштування профілю. Або, якщо ви його втратили, натисніть будь ласка на посилання «Забули пароль?». Після цього на вказаний Вами email ви отримаєте лист, де знайдете посилання для зміни пароля.
Якщо акаунт тимчасово заблоковано, то була здійснена певна кількість невдалих спроб входу (наприклад, якщо Ви забули свій пароль). У таких випадках акаунт автоматично блокується на 20 хвилин. Треба просто зачекати 20 хвилин і повторно увійти. Якщо увійти не вдається, тому що Ви забули пароль, слід натиснути на посилання «Забули пароль?» нижче під полем паролю та створити новий пароль.
Щоб перевірити, чи Ви зареєстровані, потрібно увійти до свого облікового запису. Курс має відображатися у вашому персональному кабінеті, що свідчить про УСПІШНУ реєстрацію. Якщо курсу у кабінеті немає, перейдіть за посиланням https://ipksf.nuph.edu.ua/courses/ та натисніть на «Записатися на курс». Так курс з’явиться у Вашому кабінеті.
Так, усі навчальні матеріали – відео, додаткові матеріали, завдання – зберігаються на платформі та залишаються доступними в будь-який час.
Будь-які додаткові питання щодо курсу надсилайте, будь ласка, на електронну пошту за адресою directorate-ipksf@nuph.edu.ua. Або миттєвим повідомленням, для чого заповніть та надішліть форму нижче.