Мета циклу: набуття нових та розвиток загальних і фахових компетентностей, необхідних для ефективного та якісного здійснення практичної діяльності з метою подальшого підвищення професійних знань та практичних навичок спеціалістів фармації, підтримання сучасного рівня підготовки й удосконалення їх професійної майстерності за фахом «Загальна фармація» / «Фармація».

Цикл призначений для працівників фармацевтичних закладів з вищою фармацевтичною освітою (які мають другий (магістерський) рівень вищої освіти відповідно до Національної рамки кваліфікацій за попередньо-здобутою освітою за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація), для керівників аптечних закладів та їх заступників, керівників структурних підрозділів.

Коротка анотація до циклу: Програма циклу тематичного удосконалення «Загальнофармацевтичні, організаційні та фармакологічні аспекти діяльності аптечних закладів» передбачає розгляд низки актуальних тем, необхідних для ефективного здійснення професійної діяльності працівників фармацевтичних закладів з вищою фармацевтичною освітою, керівників аптечних закладів та їх заступників.

До програми включені практичні питання управління аптечними закладами, окремі аспекти регулювання діяльності суб’єктів господарювання з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами та забезпечення контролю якості лікарських засобі та медичних виробів. В програмі циклу передбачено аналіз особливостей обліку й поводження з психотропними та наркотичними засобами в аптечних закладах. Приділено увагу питанням раціонального використання лікарських засобів за даними доказової медицини та фармакоекономіки та кібербезпеки в діяльності аптечного закладу.

Програма циклу (основні напрямки):

  • Нормативне регулювання діяльності суб’єктів господарювання з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами
  • Системи управління якістю аптечних закладів
  • Особливості обліку й поводження з психотропними та наркотичними засобами в аптечних закладах
  • Раціональне використання лікарських засобів за даними доказової медицини та фармакоекономіки
  • Цифрова грамотність фармацевтів та кібербезпека в діяльності аптечного закладу

Контролюючі заходи – вхідний, поточний контроль та іспит у формі комп’ютерного тестування. 

Цикл тематичного удосконалення «ЗАГАЛЬНОФАРМАЦЕВТИЧНІ, ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ АПТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ» (ФАРМАЦЕВТИ)

Тривалість: 2 тижні (2,5 кредити ЄКТС, 75 годин)