
відповідальний за дистанційну освіту кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор
Науковий профіль:
Бондарєв Євген Вікторович
відповідальний за дистанційну освіту кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор
Освіта. Харківське медичне училище № 1 (1992); Харківський державний університет ім. В.Н. Каразіна (1999); отримав другу вищу освіту в Українській фармацевтичній академії (1999). З 2000 по 2003 рік аспірант ЦНДЛ НФаУ. З 2004 – доцент кафедри клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ. На кафедрі відповідає: адміністратор сайту кафедри, відповідальна особа за дистанційне навчаня. З лютого 2021 р. – доктор фармацевтичних наук. У вересні 2023 року отримав сертифікат професора.
Навчально–методична робота. Читає курс лекцій та веде практичні та семінарські заняття з клінічної фармакології для інтернів та слухачів курсів підвищення кваліфікації, співавтор навчального посібника для викладачів фармацевтичних та медичних вузів, слухачів системи післядипломної освіти (фахівців фармацевтичної галузі) «Збірки тестів для самопідготовки провізорів-інтернів зі спеціальності «Клінічна фармація» (2008), навчального плану та уніфікованої програми передатестаційного циклу зі спеціальності «Клінічна фармація» (2009); методичних рекомендацій: «Дисбиоз кишечника биологическая сущность, диагностика и лечение» (2007); автор методичних рекомендацій «Ожирение: фармакотерапия, фитотерапия, физиотерапия и хирургические методы лечения» (2008); співавтор методичних рекомендацій щодо «Виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів» (2008); «Виявлення та вилучення з обігу фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів» (2010); збірки тестів для самостійної підготовки слухачів з дисципліни «Клінічна фармакологія» (передатестаційний цикл підвищення кваліфікації зі спеціальності «Клінічна фармація»» (2011). Брав участь у створені рубрики «Тренінги для провізорів» у журналі «Провізор», якій містив проблематику, ситуаційні завдання, тести та відповіді. При підготовці до видання «Фармацевтична енциклопедія» є співавтором 12 статей, розробник дистанційних курсів.
Автор та співавтор понад 136 наукових праць, зокрема 46 статей, 7 патентів України, 2 інформаційних листа, 1 посібника, 20 методичних рекомендацій.
Науково-дослідна робота. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Експериментальне обгрунтування використання нового препарату – гранул цеоліту як ентереросорбенту при патології шлунково-кишкового тракту» (науковий керівник професор Л.В. Яковлєва).
Захистив докторську дисертацію на тему: «Експериментальне обґрунтування оптимізації лікування холодової травми з використанням глюкозаміну гідрохлориду» (науковий консультант професор С.Ю. Штриголь). За темою докторської роботи вийшло 13 статей у спеціалізованих виданнях, рекомендованих ВАК України, 7 тез доповідей та 6 патентів, 2 інформаційних листа.
Громадська діяльність. Є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» та міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології «IUPHAR».