ТУ8 «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ В УМОВАХ НАЛЕЖНИХ ПРАКТИК»

 

Тривалість курсу: – 75 годин (2 тижні)

Мета курсу. Підвищення рівня кваліфікації фахівців середньої ланки аптечних установ та роздрібних мереж у відповідності з інноваційними досягненнями фармацевтичної науки і практики шляхом оновлення теоретичних та практичних знань та вміння застосовувати набуті знання в сфері професійної діяльності.

Курс призначений для працівників із середньою фармацевтичною освітою аптечних закладів України і установ, що займаються роздрібною і оптовою реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Про курс. У програмі курсу наведена інформація щодо виготовлення, зберігання та реалізації фармацевтичної продукції за сучасними стандартами.

Слухачі одержать інформацію щодо основних складових належної аптечної практики, основних питань управління якістю у фармації. Також у курсі наведена інформація про лікарські форми нового покоління та сучасний стан виготовлення екстемпоральних лікарських засобів в умовах аптек. Розглядаються також питання збереження якості фармацевтичної продукції на етапах транспортування та зберігання, сучасні вимоги до оснащення аптечних складів, а також захисної функції фармацевтичної упаковки.

Програма курсу

Належна аптечна практика, як стандарт забезпечення якості діяльності аптечних закладів.

Сучасні аспекти технології лікарських засобів в умовах належних практик.

Загальні питання управління якістю у фармації.

Дистрибуція та зберігання фармацевтичної продукції.

Вид підсумкового контролю – Іспит (тестування обсягом 20 запитань; успішне складання – не менше 75% правильних відповідей).