Мета курсу:

систематизація знань щодо сутності та методологічних засад упровадження інноваційних педагогічних технологій у сучасних закладах освіти.

Програмні результати навчання:

• Розуміти сучасні методи і технології викладання, що можуть використовуватися для відповідної навчальної дисципліни, аналізувати і вдосконалювати власні методи викладання.
  • Розуміти методи і способи організації індивідуальної та групової роботи студентів під час навчання, організовувати індивідуальну та групову роботу студентів з використанням методів і способів, які дозволять розвивати їхні здібності та враховувати психологічні особливості під час навчання.
  • Упроваджувати інформаційно-комунікаційні технології навчання.
  • Викладати із застосуванням сучасних і ефективних методів і технологій викладання.
  • Стимулювати дискусію та самостійну думку студентів під час навчальних занять.
  • Здійснювати адаптацію та модифікацію існуючих наукових підходів до конкретних ситуацій професійної діяльності.

Теми:

1. Інновації в освіті
  2. Інформаційно-комунікаційні технології навчання
  3. Технологія проблемного навчання
  4. Мультимедійна презентація як засіб візуалізації навчального контенту
  5. Цифрові інструменти для організації змішаного навчання
  6. Здоров’язберігаючі технології в освіті

Обсяг та тривалість курсу:

75 годин (2.5 кредити ECTS; 2 тижні)