Мета курсу: систематизація знань щодо сутності та методологічних засад упровадження інноваційних методів навчання у сучасних закладах освіти.

Програмні результати навчання:

• Розуміти сучасні методи і технології викладання, що можуть використовуватися для відповідної навчальної дисципліни, аналізувати і вдосконалювати власні методи викладання.
    • Розуміти методи і способи організації індивідуальної та групової роботи студентів під час навчання, організовувати індивідуальну та групову роботу студентів з використанням методів і способів, які дозволять розвивати їхні здібності та враховувати психологічні особливості під час навчання.
  • Упроваджувати інформаційно-комунікаційні технології навчання, розробляти дистанційний курс
  • Викладати із застосуванням сучасних і ефективних методів і технологій викладання.
  • Здійснювати адаптацію та модифікацію існуючих наукових підходів до конкретних ситуацій професійної діяльності.

Теми:

1. Характеристика інноваційних методів навчання
  2. Реалізація інтерактивного навчання засобами інформаційно-комунікаційних технологій

3.Психологічні аспекти методики проведення занять у дистанційному форматі

1. Цифрові інструменти для організації змішаного навчання

Обсяг та тривалість курсу:

30 годин (1 кредит; 1 тиждень)