ФАХОВИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ ПРОМИСЛОВОЇ ФАРМАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ІПКСФ НФАУ З ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ АСПІРАНТА PHD ОРЛЕНКО ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА НА ТЕМУ «РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КОМБІНОВАНОГО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ГЕЛЮ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПОРОЖНИНИ РОТА». НАУКОВИЙ КЕРІВНИК - ДОКТОР ФАРМАЦЕВТИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР ЯКОВЕНКО ВОЛОДИМИР КОСТЯНТИНОВИЧ. (06.11.2020 РОКУ ОБ 11.00)

06.11.2020 року об 11.00 відбудеться фаховий семінар кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ з попередньої експертизи дисертаційної роботи аспіранта PhD Орленко Дмитра Сергійовича на тему «Розробка складу та технології комбінованого стоматологічного гелю для лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота». Науковий керівник – доктор фармацевтичних наук, професор Яковенко Володимир Костянтинович.

Семінар буде проходити в форматі ZOOM-конференції.

Голова фахового семінару – завідувач кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ, професор Шпичак Олег Сергійович.

З приводу присутності на семінарі звертатися до голови Фахового семінару (тел. +380504007582 або електрона пошта promek-ipksf@nuph.edu.ua)